Promocja
6302 2RS C3 SKF 15x42x13 Łożysko kulkowe zwykłe z uszczelnieniami Zobacz większe

6302 2RS C3 SKF 15x42x13 Łożysko kulkowe zwykłe z uszczelnieniami

6302 2RS C3 SKF

SKF

Nowy produkt

19,48 zł (netto)

Opis produktu

6302-2RSH/C3 SKF 15x42x13
Łożysko kulkowe zwykłe z uszczelnieniami

Łożyska kulkowe zwykłe jednorzędowe z uszczelnieniami to wyjątkowo wszechstronne rozwiązanie, charakteryzujące się niskim tarciem, zoptymalizowanym dla minimalnego poziomu hałasu i drgań. Idealne do pracy z wysokimi prędkościami obrotowymi, te łożyska przenoszą obciążenia promieniowe i osiowe w obu kierunkach, oferując łatwy montaż i niskie wymagania obsługowe.

Wytrzymała Konstrukcja z Zintegrowanymi Uszczelnieniami

  • Trwałość Eksploatacyjna: Zintegrowane uszczelnienia znacznie wydłużają trwałość eksploatacyjną łożyska, skutecznie utrzymując środek smarny wewnątrz i zanieczyszczenia na zewnątrz.

  • Prostota i Wszechstronność: Prosta, wszechstronna i wytrzymała konstrukcja sprawia, że te łożyska są doskonałym wyborem do różnych zastosowań przemysłowych.

Niskie Tarcie i Wysoka Prędkość

Łożyska te wyróżniają się nie tylko trwałością, ale także niskim tarciem, co przekłada się na zdolność pracy z wysokimi prędkościami.

Kluczowe Cechy Techniczne:

  • Przenoszenie Obciążeń: Doskonała zdolność do przenoszenia obciążeń promieniowych i osiowych w obu kierunkach, co czyni je uniwersalnymi w różnych warunkach pracy.

  • Niewielkie Zapotrzebowanie na Obsługę: Łożyska te są mniej wymagające w zakresie obsługi, co przekłada się na niższe koszty utrzymania.

Parametry produktu

MarkaSKF