Promocja
Łożysko kulkowe 6203 2RS C3 FAG 17x40x12 Zobacz większe

Łożysko kulkowe 6203 2RS C3 FAG 17x40x12

6203 2RS C3 FAG

FAG

Nowy produkt

11,38 zł (netto)

Opis produktu

Łożysko kulkowe 6203 2RS C3 FAG 17x40x12

Opis produktu:

Łożysko kulkowe 6203 2RS C3 FAG o wymiarach 17x40x12 mm to wysokiej jakości element mechaniczny, który znajduje szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu. Produkowane przez renomowaną firmę FAG, to łożysko kulkowe zapewnia niezawodność i wydajność w działaniu.

Dane techniczne:

  • Typ produktu: Łożysko kulkowe jednorzędowe
  • Wymiary: 17 mm (średnica wewnętrzna) x 40 mm (średnica zewnętrzna) x 12 mm (szerokość)
  • Uszczelnienia: 2RS
  • Klasa tolerancji: C3

Cechy produktu:

  • Wysoka jakość wykonania: Produkowane z dbałością o detale, zapewniając niezawodność w trudnych warunkach pracy.
  • Odporność na obciążenia: Łożyska te są przystosowane do przenoszenia zarówno obciążeń promieniowych, jak i osiowych.
  • Niska tarcie: Optymalizowane dla minimalizacji tarcia, co przekłada się na oszczędność energii i płynność działania.
  • Integralne uszczelnienia: Wyposażone w uszczelnienia 2RS, które zabezpieczają łożysko przed zanieczyszczeniami i wilgocią, przedłużając jego żywotność.
  • Łatwa instalacja: Prosty design ułatwia montaż i demontaż, co przyspiesza proces konserwacji.

Łożyska kulkowe FAG to synonim wysokiej jakości, niezawodności i precyzji. Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu w branży, firma FAG jest liderem w produkcji łożysk kulkowych, które są szeroko wykorzystywane we wszelkiego rodzaju maszynach i urządzeniach.

Charakteryzują się one solidną konstrukcją, składającą się z zewnętrznego i wewnętrznego pierścienia oraz kulek lub rolek, zapewniając nie tylko wyjątkową wytrzymałość, ale także płynne działanie przy minimalnym oporze. Łożyska kulkowe FAG są projektowane z myślą o różnorodnych warunkach pracy, co sprawia, że są one niezwykle wszechstronne i mogą być stosowane w wielu branżach, od motoryzacji i przemysłu ciężkiego po elektronikę i przemysł spożywczy.

Dzięki zaawansowanej technologii produkcji oraz surowym normom jakościowym, łożyska kulkowe FAG zapewniają nie tylko doskonałą wydajność, ale także długą żywotność, co przekłada się na mniejsze koszty eksploatacji i utrzymania maszyn i urządzeń.

Wybierając łożyska kulkowe FAG, można mieć pewność, że otrzymuje się produkt najwyższej jakości, który sprosta nawet najbardziej wymagającym aplikacjom.

Parametry produktu

Srednica wewn. (mm)17
Srednica zewn. (mm)40
Wysokosc (mm)12
MarkaFAG