Promocja
Łożysko kulkowe 6208 2RS FAG 40x80x18 Zobacz większe

Łożysko kulkowe 6208 2RS FAG 40x80x18

6208 2RS FAG

FAG

Nowy produkt

37,50 zł (netto)

Opis produktu

Łożysko kulkowe 6208 2RS FAG 40x80x18 z uszczelnieniami

Opis Produktu

Odkryj wysokiej jakości Łożysko kulkowe 6208 2RS FAG 40x80x18 z uszczelnieniami, idealne do zastosowań przemysłowych wymagających niezawodności i trwałości. Produkowane przez renomowaną markę FAG, to łożysko zapewnia efektywną pracę w różnorodnych warunkach eksploatacyjnych.

Specyfikacja Techniczna

  • Nazwa Produktu: Łożysko kulkowe 6208 2RS FAG 40x80x18

  • Wymiary: 40x80x18 mm

  • Typ: Łożysko kulkowe zwykłe

  • Materiał: Stal wysokogatunkowa

Główne Cechy

  • Uszczelnienia 2RS: Wyposażone w uszczelnienia typu 2RS zapewniające ochronę przed zanieczyszczeniami i wyciekiem smaru, co przedłuża żywotność łożyska.

  • Wysoka Trwałość: Wykonane z wysokogatunkowej stali, odpornego materiału na obciążenia dynamiczne i statyczne.

  • Niskie Tarcie: Zoptymalizowany design łożyska redukuje tarcie, poprawiając efektywność energetyczną maszyn.

  • Wszechstronne Zastosowania: Doskonałe do szerokiego spektrum zastosowań przemysłowych, gdzie kluczowe są niezawodność i wysoka wydajność.

Słowa Kluczowe

łożysko kulkowe, 6208 2RS FAG, uszczelnienia, 40x80x18, przemysłowe łożyska, stal wysokogatunkowa

Łożyska kulkowe FAG to synonim wysokiej jakości, niezawodności i precyzji. Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu w branży, firma FAG jest liderem w produkcji łożysk kulkowych, które są szeroko wykorzystywane we wszelkiego rodzaju maszynach i urządzeniach.

Charakteryzują się one solidną konstrukcją, składającą się z zewnętrznego i wewnętrznego pierścienia oraz kulek lub rolek, zapewniając nie tylko wyjątkową wytrzymałość, ale także płynne działanie przy minimalnym oporze. Łożyska kulkowe FAG są projektowane z myślą o różnorodnych warunkach pracy, co sprawia, że są one niezwykle wszechstronne i mogą być stosowane w wielu branżach, od motoryzacji i przemysłu ciężkiego po elektronikę i przemysł spożywczy.

Dzięki zaawansowanej technologii produkcji oraz surowym normom jakościowym, łożyska kulkowe FAG zapewniają nie tylko doskonałą wydajność, ale także długą żywotność, co przekłada się na mniejsze koszty eksploatacji i utrzymania maszyn i urządzeń.

Wybierając łożyska kulkowe FAG, można mieć pewność, że otrzymuje się produkt najwyższej jakości, który sprosta nawet najbardziej wymagającym aplikacjom.

Parametry produktu

Srednica wewn. (mm)40
Srednica zewn. (mm)80
Wysokosc (mm)18
MarkaFAG

Produkty powiązane