Promocja

Simmering 28x47x7 FPM AO/ TC Uszczelniacz dwuwargowy

28X47X7 FPM

GRN

Nowy produkt

9,90 zł (netto)

Opis produktu

28x47x7 FPM AO/ TC

Uszczelniacz dwuwargowy z uszczelką wargową przeciwpyłową

FPM (fluor-kauczuk)

28x47x7 Simmering- Pierścień uszczelniający

Uszczelnienie promieniowe wału.

Uszczelnienia promieniowe wałów i trzpieni obrotowych zbudowane są z wulkanizatów kauczuku usztywnionych metalowym pierścieniem usztywniającym i spiralnej sprężyny naprężającej. Uszczelki te zapewniają długotrwałą skuteczność uszczelnienia. Dostępne w wersji z zewnętrzną wargą pyłoszczelną lub bez (jednowargowe lub dwuwargowe), do zabudowy w rowku otwartym zgodnym z ISO 6194 i DIN 3760. Wersje dostępne bez sprężyny naprężającej można używać jako pierścień zgarniający i do ruchu śrubowego.

Simmering FPM / FKM / Vitonowy wykazuje odporność na: oleje mineralne, smary, benzynę, olej napędowy, oleje silnikowe, węglowodory alifatyczne, węglowodory aromatyczne, węglowodory chlorowane, niepalne płyny hydrauliczne (HFD), wiele rozpuszczalników organicznych, wiele rozpuszczalników chemicznych, starzenie atmosferyczne, zużycie mechaniczne, ozon.

Uszczelnienia vitonowe zajdują zastosowanie w układach hydraulicznych, pneumatycznych, statycznych, dynamicznych, w tłoczyskach, w tłokach, w przemyśle chemicznym, motoryzacyjnym, lotniczym, w zastosowaniach próżniowych.

Uszczelniacz ruchu obrotowego typu simmering to rodzaj uszczelki, która jest stosowana w maszynach i urządzeniach, aby zapobiec wyciekowi oleju lub innego płynu z elementów, które się obracają. Składa się z metalowej powłoki oraz elastycznego pierścienia, który jest zamocowany na powłoce i przylega do wału lub innego elementu obracającego się, aby zapobiec wyciekowi.

FPM (Fluor-kauczuk)

USZCZELNIENIA TECHNICZNE GRN® - Hurt

Parametry produktu

Srednica wewn. (mm)28
Srednica zewn. (mm)47
Wysokosc (mm)7
MarkaGRN

Produkty powiązane