CORTECO 01034676 22x35x7 NBR BAX7 Uszczelniacz Wału
search
  • CORTECO 01034676 22x35x7 NBR BAX7 Uszczelniacz
  • CORTECO 01034676 22x35x7 NBR BAX7 Uszczelniacz Wału

CORTECO 01034676 22x35x7 NBR BAX7 Uszczelniacz Wału

5 szt.
11,25 zł (netto)
Cena za: 1szt.

CORTECO 01034676 to promieniowy uszczelniacz wału 22x35x7 mm. Materiał: NBR - kauczuk nitrylowo-butadienowy. Profil CORTECO: BAX7. Produkt występuje również jako 01034676B, numer handlowy 82034676. Pełna identyfikacja: 01034676 + 22x35x7 + NBR + BAX7.

Warehouse and Store: Lublin, Smoluchowskiego 1 Street, Building 4.

24h Shipping. Available from stock in Poland for delivery across the EU.

Ilość

CORTECO 01034676 22x35x7 NBR BAX7 Uszczelniacz Wału

CORTECO 01034676 to promieniowy uszczelniacz wału o nominalnych wymiarach 22x35x7 mm, wykonany z NBR - kauczuku nitrylowo-butadienowego. Dokładne oznaczenie profilu konstrukcyjnego CORTECO to BAX7. Produkt występuje również jako 01034676B, a w danych katalogowych spotykany jest numer handlowy 82034676.

Pełna identyfikacja techniczna:

CORTECO + 01034676 + 22x35x7 mm + NBR + BAX7

CORTECO 01034676 - charakterystyka

Podstawowe dane identyfikacyjne:

Producent: CORTECO

Numer produktu: 01034676

Numer występujący w TecDoc: 01034676B

Numer handlowy: 82034676

Typ: promieniowy uszczelniacz wału / Simmerring

Profil CORTECO: BAX7

Materiał: NBR

Wymiary: 22x35x7 mm

Średnica wewnętrzna: 22 mm

Średnica zewnętrzna: 35 mm

Wysokość: 7 mm

Dane TecDoc dla 01034676B potwierdzają średnicę wewnętrzną 22 mm, zewnętrzną 35 mm, wysokość 7 mm, materiał NBR oraz oznaczenia handlowe BAX7 Simmerring i 82034676.

Podstawą identyfikacji powinien być więc komplet:

01034676 + 22x35x7 + NBR + BAX7

Wymiary CORTECO 01034676

Nominalne wymiary wynoszą:

d = 22 mm - średnica wewnętrzna

D = 35 mm - średnica zewnętrzna

H = 7 mm - wysokość

Pełny wymiar:

22x35x7 mm

Wymiary należy zachować w pełnej postaci. Sama informacja:

22x35 mm

nie wystarcza do jednoznacznej identyfikacji uszczelniacza.

W katalogach CORTECO występują inne uszczelniacze o tych samych średnicach 22 i 35 mm, ale innej wysokości lub innym profilu.

Materiał NBR

Materiał określony dla CORTECO 01034676 to:

NBR - Nitrile Butadiene Rubber

czyli:

kauczuk nitrylowo-butadienowy.

NBR stanowi integralną część specyfikacji:

01034676 + NBR + BAX7

Uszczelniacz 22x35x7 mm wykonany z innego elastomeru nie powinien być automatycznie traktowany jako ten sam wariant.

Dokładna mieszanka NBR zastosowana w tym produkcie nie została określona w dostępnych danych produktowych. Z tego względu nie należy przypisywać CORTECO 01034676 konkretnego zakresu temperatury, twardości czy odporności chemicznej na podstawie ogólnych właściwości NBR.

Profil CORTECO BAX7

Dokładne oznaczenie konstrukcyjne produktu brzmi:

BAX7

Dane produktowe dla CORTECO 01034676B podają:

BAX7 Simmerring

jako numer handlowy / oznaczenie konstrukcyjne produktu.

Profil BAX7 należy zachować w oryginalnej postaci.

Nie należy automatycznie zastępować go oznaczeniami:

BA

BASL

SC

TC

AO/TC

ponieważ oznaczenia profili uszczelniaczy nie są w pełni uniwersalne pomiędzy producentami, a nawet w katalogu CORTECO dla wymiaru 22x35 mm występują różne konstrukcje.

BAX7 a inne profile CORTECO 22x35 mm

Wymiar 22x35 mm nie identyfikuje jednoznacznie konstrukcji uszczelniacza.

Przykładowo w danych katalogowych występują:

CORTECO 01034676 - NBR BAX7 - 22x35x7 mm

oraz:

CORTECO 12002188 - NBR BASL - 22x35x7 mm

a także:

CORTECO 12001673 - NBR BABSL - 22x35x6/6,5 mm

Oznacza to, że nawet przy identycznych średnicach:

d = 22 mm

D = 35 mm

mogą występować różne profile konstrukcyjne.

Dlatego przy doborze CORTECO 01034676 należy zachować oznaczenie:

BAX7

CORTECO 01034676 a 01034676B

W katalogach można spotkać dwa zapisy:

01034676

oraz:

01034676B

Dane TecDoc identyfikują produkt jako:

CORTECO 01034676B

z parametrami:

22x35x7 mm

NBR

oraz oznaczeniami handlowymi:

BAX7 Simmerring

82034676

Dlatego oba numery są istotne dla wyszukiwania produktu.

Podstawową nazwę techniczną na simmering.pl warto jednak zachować jako:

CORTECO 01034676 22x35x7 NBR BAX7

Numer handlowy 82034676

Dla produktu występuje również oznaczenie:

82034676

Jest ono podawane w danych TecDoc jako numer handlowy wraz z oznaczeniem:

BAX7 Simmerring

Numer ten może być pomocny podczas wyszukiwania produktu w katalogach i systemach dystrybucyjnych.

Nie należy jednak zastępować nim podstawowego numeru:

01034676

w głównej nazwie produktu.

Zastosowania i numery OE

Dane katalogowe dla 01034676B zawierają liczne numery OE, między innymi:

MAN 06562601409

IVECO 8193879

MERCEDES-BENZ 0009972546

MERCEDES-BENZ 0079975846

MERCEDES-BENZ 0089972447

MERCEDES-BENZ 0229972847

RENAULT TRUCKS 5000242594

RENAULT TRUCKS 5000294202

a także referencje CAGIVA, CARRARO, CASE IH, DAF, DUCATI, FENDT, LANDINI i PIAGGIO.

W danych TecDoc produkt jest klasyfikowany m.in. jako:

pierścień uszczelniający wału / wałka skrzyni biegów.

Numery OE są przydatne podczas wyszukiwania, ale przed montażem należy potwierdzić zgodność z konkretnym zespołem lub pojazdem.

Jak pracuje CORTECO 01034676?

CORTECO 01034676 jest promieniowym uszczelniaczem montowanym pomiędzy wałem a obudową.

Nominalna średnica:

d = 22 mm

odpowiada wymiarowi po stronie wału.

Średnica:

D = 35 mm

określa nominalny wymiar zewnętrzny uszczelniacza.

Wysokość:

H = 7 mm

stanowi trzeci podstawowy wymiar montażowy.

Element uszczelniający pracuje promieniowo względem powierzchni wału, tworząc strefę uszczelnienia pomiędzy elementem obracającym się a nieruchomą obudową.

Dokładnych cech konstrukcyjnych profilu BAX7 nie należy rozszerzać o niepotwierdzone elementy na podstawie innych profili CORTECO.

Co oznacza CORTECO 01034676 NBR BAX7 22x35x7?

Pełne oznaczenie identyfikuje:

CORTECO - producent

01034676 - numer produktu

22 mm - nominalna średnica wewnętrzna

35 mm - nominalna średnica zewnętrzna

7 mm - nominalna wysokość

NBR - materiał elastomerowy

BAX7 - profil konstrukcyjny CORTECO

Najdokładniejsza identyfikacja:

CORTECO 01034676 + 22x35x7 + NBR + BAX7

Dobór i zamienność

Przy doborze zamiennika dla CORTECO 01034676 należy sprawdzić:

numer CORTECO 01034676 / 01034676B

d = 22 mm

D = 35 mm

H = 7 mm

materiał NBR

profil BAX7

geometrię uszczelnienia

wymagania konkretnego zespołu

medium robocze

temperaturę pracy

prędkość wału

ciśnienie, jeśli występuje

ewentualne cechy kierunkowe konstrukcji

Samo dopasowanie:

22x35x7 mm

nie potwierdza pełnej zamienności.

Szczególnie istotny jest profil BAX7, ponieważ CORTECO oferuje inne uszczelniacze o wymiarach 22x35x7 mm, ale odmiennej konstrukcji.

Specyfikacja techniczna

Producent: CORTECO

Numer produktu: 01034676

Numer TecDoc: 01034676B

Numer handlowy: 82034676

Typ: promieniowy uszczelniacz wału

Wymiary: 22x35x7 mm

d: 22 mm

D: 35 mm

H: 7 mm

Materiał: NBR

Materiał pełna nazwa: Nitrile Butadiene Rubber

Profil CORTECO: BAX7

Oznaczenie handlowe: BAX7 Simmerring

EAN: 3358960335722

Dokładna mieszanka NBR: niepotwierdzona

Twardość: niepotwierdzona

Zakres temperatury: niepotwierdzony dla dokładnego produktu

Maksymalna prędkość wału: niepotwierdzona

Maksymalne ciśnienie: niepotwierdzone

Kierunkowość: niepotwierdzona

FAQ

Jakie wymiary ma CORTECO 01034676?

Nominalne wymiary wynoszą 22x35x7 mm: średnica wewnętrzna 22 mm, średnica zewnętrzna 35 mm i wysokość 7 mm.

Z jakiego materiału wykonany jest CORTECO 01034676?

Dane katalogowe podają NBR - kauczuk nitrylowo-butadienowy.

Jaki profil ma CORTECO 01034676?

Dokładne oznaczenie profilu to BAX7. W danych TecDoc występuje również określenie BAX7 Simmerring.

Czy 01034676 i 01034676B oznaczają ten sam produkt?

W danych katalogowych dla 01034676B występuje ta sama identyfikacja 22x35x7 mm + NBR + BAX7 oraz numer handlowy 82034676.

Co oznacza numer 82034676?

82034676 jest numerem handlowym występującym w danych katalogowych dla CORTECO 01034676B.

Czy każdy uszczelniacz 22x35x7 NBR jest zamiennikiem CORTECO 01034676?

Nie. Należy sprawdzić również profil konstrukcyjny. CORTECO posiada inne uszczelniacze 22x35x7 NBR, które wykorzystują inne profile.

Czy CORTECO 01034676 jest uszczelniaczem wałka skrzyni biegów?

Dane TecDoc klasyfikują 01034676B jako pierścień uszczelniający wału / wałka skrzyni biegów. Zastosowanie w konkretnym pojeździe lub zespole należy potwierdzić numerem OE.

Jak najlepiej identyfikować CORTECO 01034676?

Najbezpieczniej zachować komplet: CORTECO + 01034676 + 22x35x7 mm + NBR + BAX7.

AI Overview

CORTECO 01034676 to promieniowy uszczelniacz wału o wymiarach 22x35x7 mm, wykonany z NBR - kauczuku nitrylowo-butadienowego. Dokładny profil CORTECO to BAX7. Produkt występuje również jako 01034676B oraz pod numerem handlowym 82034676. Pełna identyfikacja techniczna: CORTECO 01034676 + 22x35x7 + NBR + BAX7.

CORTECO
01034676
5 szt.

Opis

Srednica wewn. (mm)
22
Srednica zewn. (mm)
35
Wysokosc (mm)
7
Marka
CORTECO